Ініціативна група

Камелія

Експерт форуму
Майбутні сусіди, пропоную створити групу з живих людей, на разі ми просто всі з вами боти.
З цією "колегією" суддів ;) ми домовимося про зустріч з представниками забудовника по "кожній з гілок"! Не з менеджерами по продажі, а з кожним представником (керівником), який звітує шомісяця. Я це бачу так: зібрали людей зі свого боку компетентних в напрямку будівництва, юриспруденції і тих які мають питання ВЖЕ. Ці представники "від нас" не повині сваритися вони мають задавати чіткі (правильні) питання й розуміти відповідь (чи то вона брехлива (наприклад в питаннях будівництва) чи ні. Тобто, це не має бути зібрання, "аби було" ці люди повинні мати ясні позиції, щоб забудовник все ж таки "будував відповідно до норм - тому що розумів, що з нього не злізуть"! А з їхнього боку має бути наприклад головний прораб(чи як правильно) той хто контролює якість зведених робіт, керівник відділу матеріального забезпечення (той хто вибирає яким матеріалом краще будувати наші будинки), напевно ще менеджер з продажу(для загальних питань), або ж в них вже з'явився хтось новий, хтио відповідає за складання баснів про ЖК ;-)
Ну, загалом якось так, хто ще як це бачить? (у зв'язку з тим, що юриста саме по питанню будівництва немає,тому вирішила, що можемо зробити такий варіант)

Денис

Модератор
Команда форума
Дуже корисна тема, вона закріплена як головна в цій гілці форума. Дякую

OleksandrKlymenko

Знавець форуму
Ідея подобається. Але без допомоги квалівікованого юриста ми навряд чи зможемо на щось впливати. Вибір виглядає таким: або серед нас знаходиться юрист, або знаходимо юриста деінде. В будь-якому разі хтось повинен буде оплачувати послуги. Особисто я готовий прийняти фінансову участь

Ольга83

Користувач
Я думаю, если большая часть инвесторов сбросится на хорошего юриста, то сумма на каждого выйдетсовсем маленькая. Я за юриста и также готова учавствовать в оплате его услуг. Откровенно говоря, мне совсем не нравится технические измнения, которые застройщик вносит по своему собственному усмотрению.

Камелія

Експерт форуму
ось, що знайшла на іншому форумі:
"Господин Удача писал(а):
Пеню выбиваем однозначно, прописали в договоре ответственность, пусть отвечают!
Пример положительного иска в суд по аналогичному делу:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/70605069

Суд достаточно быстро обязал выплатить штраф."
Тому, думаю надія є - головне все ж зкооперуватися, а не перед самим кінцем здатися :cautious:

Djas

Знавець форуму
Вопрос -выплатит ли застройщик эту сумму,которую назначил суд?Может проще требовать, например ,установить бойлеры/там,где нет автономного отопления/,что-то еще придумать?!

Камелія

Експерт форуму
Вопрос -выплатит ли застройщик эту сумму,которую назначил суд?Может проще требовать, например ,установить бойлеры/там,где нет автономного отопления/,что-то еще придумать?!
Я думаю, що потрібно адвокату так і пояснювати, що ми згодні на варіацію грошей у форматі бойлеру....і т.д., тобто, щоб в кінці суд встановив компенсацію такої от суми у вигляді того чи іншого, або ж поверненя встановленої судом суми і все.

Вверх