Довідка про сплату від забудовника

Vihr

Модератор
Команда форума
А Ви запитували їх, що вони можуть видати в такому випадку як у Вашому?

Виталий

Користувач
Та же история, документы про оплату они не дают. Все ваши потдтверждения это квитанции (чеки) об оплате!

alexxx

Знавець форуму
Ви оплачуєте ту суму, яка вказана в договорі. А сплата за додаткові метри - це вже інша історія. І інший документи. Хіба я помиляюсь?
Нет, все правильно. Доплаты за доп . метры, если они появятся, это уже после сдачи дома, перед подписанием акта

Людмила

Знавець форуму
А Ви запитували їх, що вони можуть видати в такому випадку як у Вашому?
Запитувала саме у людини,яка перевіряє оплату, сказали,що нічого не можуть дати.
Мол у вас є чеки,зберігайте.
По перше чеки з часом псуються,і досить погано потім розібрати,що там саме.
Нехай,я зробила ксерокс,сфотографувала.
Наявність чеків не означає,що гроші зайшли на їхній рахунок (звичайно в усній формі підтверджують оплату)
Але уявімо,що, наприклад, ТОВ Нові Теремки переживають складні часи і починають не визнавати оплату,або система летить,а ПриватБанк теж "лопнув",ксерокс, фото чеків не визнають.
Або просто ПриватБанк лопається, і ТОВ Нові Теремки вирішує скористатися ситуацією,і не визнає оплату.
Тоді справа йде в суд,а суд в Україні знаєте що за суд.
Вам може здатися,що аж занадто я багато напридумувала,але в нашій країні може бути що завгодно.
І невже їм так складно видавати довідку про отриману оплату?

alexxx

Знавець форуму
Запитувала саме у людини,яка перевіряє оплату, сказали,що нічого не можуть дати.
Мол у вас є чеки,зберігайте.
По перше чеки з часом псуються,і досить погано потім розібрати,що там саме.
Нехай,я зробила ксерокс,сфотографувала.
Наявність чеків не означає,що гроші зайшли на їхній рахунок (звичайно в усній формі підтверджують оплату)
Але уявімо,що, наприклад, ТОВ Нові Теремки переживають складні часи і починають не визнавати оплату,або система летить,а ПриватБанк теж "лопнув",ксерокс, фото чеків не визнають.
Або просто ПриватБанк лопається, і ТОВ Нові Теремки вирішує скористатися ситуацією,і не визнає оплату.
Тоді справа йде в суд,а суд в Україні знаєте що за суд.
Вам може здатися,що аж занадто я багато напридумувала,але в нашій країні може бути що завгодно.
І невже їм так складно видавати довідку про отриману оплату?
Тогда наберите финотдел, они вам нагло врут, потому как они сами нас набирали и говорили о оплате, что все, и можете приехать за справкой о полной оплате, но так как неудобно туда ехать, мы это не стали делать.

Людмила

Знавець форуму
Тогда наберите финотдел, они вам нагло врут, потому как они сами нас набирали и говорили о оплате, что все, и можете приехать за справкой о полной оплате, но так как неудобно туда ехать, мы это не стали делать.
У Вас оплата через банк?
Договор переуступки и покупки имущественных прав?

Людмила

Знавець форуму
Оплата была через банк, через 3е лицо по договору поручительства
Тогда по такой схеме точно дают,а просто по договору покупки майновых прав не дают!
Давайте спросим,люди,кто покупал по договору покупки майновых прав и получил Довидку про оплату?

Mavritanin

Експерт форуму
Якщо мова йде про два договори - деривативу та майнових прав (загальна сума ділиться на два), то я. Отримав через три тижні після сплати. Сплачував безготівкою. Справку отримують ті, хто повністю розрахувався, а не у розстрочку.

Людмила

Знавець форуму
Якщо мова йде про два договори - деривативу та майнових прав (загальна сума ділиться на два), то я. Отримав через три тижні після сплати. Сплачував безготівкою. Справку отримують ті, хто повністю розрахувався, а не у розстрочку.
У мене по договору деривативу(30відсотків),майнові права (70відсотків).
З яких пір ділять по 50?я підписувала у кінці лютого.
Оплата через банк,оплата повна.
Отже,мені теж повинні дати довідку.

Виталий

Користувач
У мене по договору деривативу(30відсотків),майнові права (70відсотків).
З яких пір ділять по 50?я підписувала у кінці лютого.
Оплата через банк,оплата повна.
Отже,мені теж повинні дати довідку.
Аналогично и у нас! Нам ответили все позже будет

Камелія

Експерт форуму
В нас було теж 50 на 50 - ( в осени). Довідку (сертифікат) на майнові права видали за місяць. Вони це роблять(як я зрозуміла) коли бачать купівлю на біржі. І вже потім ми телефонували на ЦО в Петрівському кварталі і там людина, яка займається цією видачею довідок (нагадували 5 раз)

Mavritanin

Експерт форуму
Я придбав в серпні 2017, було 50 на 50, через три тижні надіслали СМС, що справка готова. Поїхав -- забрав. :)

V for Vitalic

Користувач
У мене в серпні 2017 року жодних проблем з отриманням довідки не було. Оплатив - через пару тижнів забрав довідку.

Людмила

Знавець форуму
Ещё раз перезвонила Людмиле Роменской и она объяснила,что выдавали Справки раньше.сейчас это не предусмотрено,ссылаясь на договор покупки имущественных прав.

hyphen

Модератор
Команда форума
Я успел получить справку об оплате квартиры где-то в марте, а вопрос с нежилым помещением завис. С юридической точки зрения получается, что я не заплатил по этому (второму) договору и на этом основании его могут расторгнуть. Можно пойти судиться с подписантами промежуточного договора, которых ищи где-то.
Возможно, эту тему застройщик будет использовать, чтобы давить на несговорчивых инвесторов. Типа отказаться от претензий и пени, или доплатить за нежилое помещение до новой цены (я покупал за 8000).

Людмила

Знавець форуму
Я успел получить справку об оплате квартиры где-то в марте, а вопрос с нежилым помещением завис. С юридической точки зрения получается, что я не заплатил по этому (второму) договору и на этом основании его могут расторгнуть. Можно пойти судиться с подписантами промежуточного договора, которых ищи где-то.
Возможно, эту тему застройщик будет использовать, чтобы давить на несговорчивых инвесторов. Типа отказаться от претензий и пени, или доплатить за нежилое помещение до новой цены (я покупал за 8000).
Второй договор-это покупка кладовки?
И Вы имеете ввиду,что не получили справку об оплате на кладовку?

hyphen

Модератор
Команда форума
Второй договор-это покупка кладовки?
Да.
И Вы имеете ввиду,что не получили справку об оплате на кладовку?
Нет, не получил. Последние недели три дергаю менеджера Олега, он вежливо отмораживается.

Людмила

Знавець форуму
Да.

Нет, не получил. Последние недели три дергаю менеджера Олега, он вежливо отмораживается.
А в договоре говорится о справке?если нет,то не дадут.как в моем случае.
Хотя можете и с юристом проконсультироваться.
Понимаю Ваше волнение.

Вверх